LOKALLAG I NORGES FIBROMYALGI FORBUND

ØSTFOLD

Fredrikstad og omegn lokallag

Leder: Linda Byggstøyl

Gartnerveien 9

1618 Fradrikstad

TLF: 970 08 210

Epost: Fredrikstad@fibromyalgi.no

Sarpsborg lokallag

Leder: Merete C. Holst Lunde

Orionveien 8

1734 Hafslundsøy

TLF: 917 78 489

Epost: merete.lunde@gmail.com

 

AKERSHUS

Nedre Romerike lokallag

Leder: Helga Kathrine Melvær

Bliksrudstubben 50

1484 Hakadal

TLF: 942 88 190

Epost: helgamel@online.no

Oppegård lokallag

Leder: Aase Ulleberg

Heimenv. 2

1410 Kolbotn

TLF: 996 44 134

Epost: ullebergaase@gmail.com

Øvre Romerike lokallag

Leder: Anita Brox

Byrudstuvegen 180

2092 Minnesund

TLF: 901 59 385

Epost: ovreromerike@fibromyalgi.no

 

 

HEDMARK

Hamar og omegn lokallag

Leder: Ida Akselsen

Vestavegen 9

2335 Stange

TLF: 480 39 714

Epost: ida-akse@online.no

Kongsvinger og omegn lokallag

Leder: Tove Midtskogsæter

Mastadveien 415

2230 Skotterud

TLF:  62 83 57 49/ 977 28 015

Epost: jaarmidt@online.no

Odal og omegn lokallag

Leder: Sissel Pedersen

Idrettsveien 1

2120 Sagstua

TLF: 62 97 14 35/ 911 10 450

Epost: sissep@online.no

Rena og omegn lokallag

Leder: Solveig Snekkersveen

Storveien 24

2450 Rena

TLF: 958 27 800

Epost: sosnekke@bbnett.no

Ringsaker lokallag

Leder: Mette Jorunn Elvsveen
Bekkevegen 45
2383 BRUMUNDDAL
mob. 416 27 981

epost: 

 

 

OPPLAND

Gjøvik og omegn lokallag

Leder: Beate Karita Engeli

Grevlingvegen 10

2840 Reinsvoll

TLF: 40729441

Epost: karita_666@hotmail.com

Gudbrandsdalen lokallag

Leder: Ellen Clausen

Brenngeilen 148

2640 Vinstra

TLF: 61 29 70 08/ 901 28 093

Epost: gudbrandsdalen@fibromyalgi.no

Hadeland lokallag

Leder: Karin Aleksandersen

Stastadbråtan 2

2770 Jaren

TLF: 464 20 685

Epost: karinaleksa@hotmail.com

Lillehammer og omegn lokallag

Leder: Sigrun Sanden

Holshågåvegen 59

2656 Follebu

TLF: 986 94 889

Epost: sigrun@sand1.net

Valdres lokallag

Leder: Toril Stensrud Trøen

Ringavegen 95

2966 Slidre

Tlf: 918 51 530

Epost: tori-ir@online.no

 

 

VESTFOLD

Horten og omegn lokallag

Leder: Torill Thomasen

Red. Baggethunsvei 1

3188 Horten

TLF: 33 04 61 38/ 922 10 755

Epost: horten@fibromyalgi.no

Larvik lokallag

Leder: Ragne Sjølyst Tobru

Gårdsbakken 23 A

3256 Larvik

TLF: 906 55 585

Epost: larvik@fibromyalgi.no

Tønsberg lokallag

Kontaktperson: Henny Austbø

Sportsveien 39

3224 Sandefjord

TLF: 450 65 441

Epost: tonsberg@fibromyalgi.no

 

 

TELEMARK

Grenland lokallag

Leder: Sølvi Lindgren

Gudrundveg 1

3913 Porsgrunn

TLF: 479 06 425

Epost: grenland@fibromyalgi.no

Kragerø lokallag

Turid Byholt-Ljungberg

Ole Halvorsensvei 912

3788 Stabbestad

TLF: 474 53 382

Epost: kragero@fibromyalgi.no

Notodden lokallag

Leder: May-Britt Stenseth

Gjermind Haugensvei 40

3684 Notodden

TLF: 35 01 44 33/ 916 45 602

Epost: may-britt.stenseth@nenett.no

Seljord lokallag

Leder: Ruth Heidi Vaagen

Øvre Steinbakken 1

3864 Rauland

TLF: 971 95 501

Epost: rhvaagen@telefiber.no

 

VEST-AGDER

Kristiansand og omegn lokallag

Leder: Kristin Nygård

Oftenesveien 43

4640 Søgne

TLF: 38 16 53 03/ 918 02 311

Epost: kristiansand@fibromyalgi.no

Lister lokallag

Leder: Mary-Ann Myrvoll Gjesdal

Øvre Stranda 28

4460 Mai

TLF: 996 93 244

Epost: mary-ann@gjesdal.org

 

ROGALAND

Haugaland lokallag

Leder: Liv Solfrid Tvedt

Bukken Brusevegen 7

5538 Haugesund

TLF: 975 23 525

Epost: svit62@gmail.com

Stavanger og omegn lokallag

Leder: Bjørg Olsson

Torsgt.1

4011 Stavanger

TLF: 907 40 066

Epost: bjols2009@hotmail.com

Sør-Rogaland lokallag

Leder: Elisabeth Nilsen Refsnes

Salteveien 335

4343 Orre

TLF: 417 79 950

Epost: citizenchon@yahoo.no

 

 

HORDALAND

Bergen og omegn lokallag

Leder: Renate Sundt Amundsen

Rasmushaugen 14

5360 Kolltveit

TLF: 930 47 513

Epost: leder@fibro-bergen.no

 

 

SOGN OG FJORDANE

Sogn lokallag

Leder: Ann Irene Vikheim

Vikheim

6856 Sogndal

TLF: 57 67 25 53/ 481 33 220

Epost: ann_vik@hotmail.com

Sunnfjord lokallag

Leder: Mariann Fossen

Stardalen 1002

6843 Skei i Jølster

TLF: 57 72 86 72/ 926 11 413

Epost: sunnfjord@fibromyalgi.no

Voss og omegn lokallag

Leder: Martha Solslett

Løn 72

5713 Vossestrand

TLF: 56 52 01 47/ 995 86 860

Epost: Marthlo@online.no

 

 

MØRE OG ROMSDAL

Nordmøre lokallag

Leder: Torill Bøifot Bentz

Dalavn. 11 A

6511 Kristiansund N

TLF: 908 58 794

Epost: nordmore@fibromyalgi.no

Romsdal lokallag

Leder: May Solberg

Lundheimvegen 4 A

6416 Molde

TLF: 71 25 57 01/ 916 18 887

Epost: romsdal@fibromyalgi.no

Sunnmøre lokallag

Leder: Else Bakken

Brogt. 5 A

6005 Ålesund

TLF: 70 12 91 55/ 976 23 686

Epost: elsebakken@live.no

 

 

SØR-TRØNDELAG

Oppdal lokallag

Leder: Marie Veggen Hindseth

Hindsethveien 107

7340 Oppdal

TLF: 411 27 096

Epost: mvh@oppdal.com

Trondheim og omegn lokallag

Leder: Bente I. Relling Aune

Gamle Osloveg 31 B

7020 Trondheim

TLF: 73 10 80 92/ 928 52 601

Epost: trondheim@fibromyalgi.no

 

   

 

NORD-TRØNDELAG

Stjørdal og omegn lokallag

Leder: Sissel Karin Tafjord Langseth

Innbygda

7580 Selbu

TLF: 930 84 696

Epost: sissel.langseth@neanett.no

 

 

NORDLAND

Bodø og omegn lokallag

Leder: Hilde J. Selvaag Nyhagen

Postboks 1395

8001 Bodø

TLF: 970 37 502

Epost: selvaan@online.no

Moskenes lokallag

Leder: 

TLF: 

Epost:

Ofoten lokallag

Leder: Hilde Olsen

Selbanesgt. 19B

8414 Narvik

TLF: 918 77 699

Epost: ofoten@fibromyalgi.no

Rana og omegn lokallag

Leder: Geir Arne Arnes

Postboks 1160

8601 Mo i Rana

TLF: 957 58 763

Epost: rana@fibromyalgi.no
          arnesgeirarne@gmail.com

Sortland lokallag

Leder: Henny Alice Ridola

Slettenveien 12

8400 Sortland

TLF: 76 12 24 09/ 977 93 265

Epost:

Sør-Helgeland lokallag

Leder: Bente Ormøy Benjaminsen

Torvhaugen 3

8909 Brønnøysund

TLF: 979 68 617

Epost: 

Vågan lokallag

Leder: Janne Kristin Lindland

Idrettsveien 4

8310 Kabelvåg

TLF: 943 69 131

Epost: jkreps76@hotmail.com

 

 

TROMS

Harstad og omegn lokallag

Leder: Marianne Jakobsen

Vollen 17 A

9408 Harstad

TLF: 957 64 027

Epost: majakob@online.no

Midt-Troms lokallag

Leder: Johanne-Marie Godtliebsen
Arnebyen 5

9303 Silsand

TLF: 481 05 359

Epost: marjas60@hotmail.com

Tromsø og omegn lokallag

Leder: Sylvi Selnes

Sommerveien 5

9022 Krokelvdalen

TLF: 971 42 059

Epost: sylvi.selnes@hotmail.com

 

 

FINNMARK

Alta lokallag

Leder: Ingrid Elisabeth Isaksen

Marienlund 26 B

9511 Alta

TLF: 990 30 740

Epost: alta@fibromyalgi.no

Midt-Finnmark lokallag

Leder: Gunn Bente Karlsen Rasmussen

Akkøyringen 21

9700 Lakselv

TLF: 482 42 332

Epost: gunn@pil.no